dr Zofia Anna Głębocka

  Jestem lekarzem dermatologiem, specjalistą dermatologii estetycznej. Gabinet w Lublinie otworzyłam w 1994 roku.

  W ostatnich latach dzięki współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego gabinet stał się najlepiej wyposażonym w Lublinie.Posiadam nowoczesny laser Polomar Medical, będący chlubą najbardziej elitarnych klinik warszawskich tj. La Perla oraz dr Sankowskiego.Laser ten służy do zamykania naczynek, usuwania owłosienia i usuwania przebarwień. Również  urządzenie laserowe na podczerwień do liftingu jest aparaturą sztandarową w warwszawskiej klinice La Perla.Ponad to gabinet mój wyposażony jest w laser Fraxel Co2 Fire_Xel do usuwania blizn, brodawek i gruntownego odmładzania skóry.

  Systemy do mikrodermabrazji w moim gabinecie też odbiegają od powszechnie stosowanych aparatur i opierają się na nowoczesnych technologiach, łączących delikatne zluszczanie naskórka z mezoterapią bezigłową Silkpeel Dermalinfusion System.

  Obok moich działań będących wyrazem umiłowania estetyki i czyniących kobiety pięknymi,zajmuje sie działalnością leczniczą: trądziki,trądziki różowate, tak wszechobecne alergie i inne choroby skóry są podstawową dziedziną mojej praktyki lekarskiej.

Czyniąc kobiety pięknymi kieruję się zawsze dewizą "Primum non nocere"

Z wyrazami szacunku dla moich obecnych i przyszlych pacjentów z podziękowaniem za zaufanie.